https://www.upisi.hr/upisi/FAQ
https://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2020_05_62_1240.html
« Ožujak 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
26 | 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
ŽUPANIJSKA NATJECANJA 2023./2024.
ŽUPANIJSKO NATJECANJE U KROSU 2023.
5. razredi:
Petra Pakasin, 5. a, Leona Prerad 5. a, Roko Klindić, 5. a, Lucija Ferčić, 5. c, Mea Majcen, 5. c
6. razredi:
Luka Valešić, 6. a, Dorian Horvat, 6. a, Ammar Isaković, 6. c, Manuel Todorović, 6. c
7. razredi:
Ana Bobetko, 7. a, Bleron Muhadri, 7. a, Adriano Nikolić, 7. a, Ena Odobašić, 7. b, Borna Žerić, 7. b,
8. razredi:
Amela Mitrović, 8. a, Lenny Lugonić, 8. a, Lana Milajčić, 8. b, Tara Buinac, 8. b, Jan Prosenjak, 8. b
ŽUPANIJSKO NATJECANJE U PLIVANJU 2023.
Učenica |
Plasman |
Mentor |
Petra Pakasin, 5. a |
4. |
Emir Trklja |
Klara Bekić, 5. a |
||
Ana Bobetko, 7. a |
||
Lana Milajčić, 8. b |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE U SUDOKU 2023.
Učenica |
Plasman |
Mentorica |
Lota Princ, 4. b |
5. mjesto |
Ivona Šakić |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE U STOLNOM TENISU
UČENICI |
PLASMAN |
MENTOR |
David Tatić, 6. a Luka Valešić, 6. a Lucas Vidaković,7. b Ivano Bešić, 7. b |
3. mjesto |
Emir Trklja |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE U FUTSALU ZA UČENIKE 7. I 8. RAZREDA
Učenici |
Plasman |
Mentor |
Luka Valešić, 6. a Manuel Todorović, 6. c Omer Mehinović, 7. a Bleron Muhadri, 7. a Borna Žerić, 7. b Patrik Nikolić, 7. c Viktor Nikolić, 7. c Adriano Bekonjić, 8. a Lenny Lugonić, 8. a Lukas Janžić, 8. c |
2. mjesto |
Emir Trklja |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ INFORMATIKE
OSNOVE INFORMATIKE 8 |
||
UČENIK |
PLASMAN |
MENTOR |
Kristijan Grgić, 8. c |
3. mjesto |
Jasminka Gerin |
Niko Antić, 8. c |
5. mjesto |
Jasminka Gerin |
Sara Pašić, 8. b |
15. mjesto |
Jasminka Gerin |
Dominik Šimić, 8. b |
17. mjesto |
Jasminka Gerin |
Valentino Jurković, 8. c |
18. mjesto |
Jasminka Gerin |
Rania Mulabdić, 8. b |
21. mjesto |
Jasminka Gerin |
Digitalne kompetencije 5 |
||
UČENIK |
PLASMAN |
MENTOR |
Ćosić Filip, 5. a |
6. mjesto |
Ivona Šakić |
Ante Orešić, 5. b |
6. mjesto |
Ivona Šakić |
Luka Ćosić, 5. a |
16. mjesto |
Ivona Šakić |
Digitalne kompetencije 6 |
||
UČENIK |
PLASMAN |
MENTOR |
Luka Majnarić, 6. a |
6. mjesto |
Ivona Šakić |
Alan Foštagić, 6. a |
11. mjesto |
Ivona Šakić |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA
Učenik/učenica |
Plasman |
Mentor |
Borna Biga, 7. a |
18. |
Ivana Fukat |
Dea Dvekar, 8. a |
3. |
Sanja Bulimbašić Biga |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ KEMIJE
UČENIK |
RAZRED |
PLASMAN |
MENTOR |
Dea Dvekar |
8.a |
12. mjesto |
Goran Filipović |
Tyler Jura Lamont |
8.c |
17. mjesto |
Goran Filipović |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ POVIJESTI
UČENIK |
RAZRED |
PLASMAN |
MENTOR |
Dea Dvekar |
8.a |
4. mjesto (8. razedi) |
Ivana Bušić |
Katija Kušan |
7. a |
3. mjesto (7. razredi) |
Hrvoje Drvodelić |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ HRVATSKOG JEZIKA
Učenik |
Plasman |
Mentor |
Toni Tomić, 8. c |
9. |
Katarina Dobrenić |
Lukrecija Krečun, 8. c |
10. |
|
Leona Matanović, 8. c |
16 |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE MLADIH TEHNIČARA
Kategorija: Maketarstvo i modelarstvo:
Ena Begić, 5. a - 16. mjesto (mentorica Marina Cerovski)
Kategorija: Graditeljstvo
Tea Perak, 6. b - 4. mjesto (mentorica Marina Cerovski)
ŽUPANIJSKO NATJECANJE SIGURNO U PROMETU
Nastupili su učenici Dorian Horvat, 6. a, David Tatić, 6.a, Mateo Grošić, 5. a, Roko Klindić, 5. a, Alina Tatarević, 5. a, i Ena Begić, 5. a.
Alina Tatarević plasirana na državno natjecanje.
Mentorica: Jasminka Gerin