Maskenbal
Autor: Karolina Čutuk, 26. 2. 2020.

I ove godine maškare su svratile u našu školu.   Na fašnik učenici naše škole došli  su na nastavu odjeveni u različite kostime. Bilo je tu likova iz bajki, superjunaka, liječnika, vitezova, princeza, klaunova pa čak i jedan pidžama party.

S nestrpljenjem se dočekao početak maskenbala i zabava je počela. U školskom holu razredi su se predstavili pred ocjenjivačkim sudom  kojeg su činili  maskirani učitelji naše škole. Konkurencija je bila oštra, a atmosfera na vrhuncu. Učenici su se natjecali u sedam kategorija, a  jedna je kategorija pripala i učiteljma. U kategorijama  od 1. do 4.razreda  nagrade su odnijele jedna  Crvenkapica, Snjeguljica, Strašilo  i Guverner Narodne banke.  U kategoriji od 5. do 8. razreda pobjedu je  odnijela jedna Rokerica. Grupna nagrada je pripala  našim Baštinarima koji  su imali pidžama party. Od učitelja nas je najviše oduševio/la jedan klaun, a ukupnu je pobjedu odnijela – najljepša od svih – jedna „nepoznata, zgodna gospođica“. Za svoj su trud nagrađeni i voditelji, kojima je, kao i svima  nagrađenima,  ravnateljica Škole uručila prigodnu nagradu uz gromoglasan pljesak prisutnih.

Učitelj Ante Krpan