Datum objave: 14. studenoga 2025.
Kategorija: Naslovnica

Ponovno se družimo s Markom Reciklarkom!

Učenici razredne nastave naše škole uživali su danas u druženju s Markom Reciklarkom, “zaposlenikom” Gospodarenja otpada Sisak.

Kroz razgovor i edukativne igre naši su učenici proveli ugodno prijepodne i oduševili se svojim već poznatim prijateljem.

Ova edukativna priča usadila je prve navike o važnosti pravilnog razvrstavanja otpada, dok se promocijom edukacija i edukativnih filmova podigla svijest te dostupnost informacija o pravilnom razvrstavanju otpada i kružnom gospodarstvu.

„Prirodu čuvaj i time se diči, jer Marko Reciklarko može biti svatko!”

Pročitajte još

Zadnji dan nastave 2026.

Zadnji dan nastave 2026.

Posljednji dan nastave uvijek nosi posebne osjećaje, a za učenike osmih razreda dodatno je značajan. U petak, 12. lipnja, zatvorili su vrata škole koja im je godinama bila drugi dom i kreću prema novim iskustvima, izazovima i prilikama. Nije važno samo ono što su...

Skip to content